Speciální péče

Caresse jsme založily proto, že máme nekonfekční poprsí. Časem jsme zjistily, že i spousta dalších žen má nekonfekční prsa a postavu; a další nemalá skupina má nejrůznější nekonfekční tvary, „vady“ nebo nekonfekční duši.

V Caresse nenajdete žádné otrávené prodavačky a neuslyšíte žádné „pro vás nic nemáme“ (stát se to možná může, ale vždycky vám aspoň poradíme, nebo něco doobjednáme). Pokud se z libovolného důvodu ostýcháte přijít během otevírací doby, zavolejte nám a domluvte si individuální termín, rády se vám budeme věnovat.

Vozík je to nejmenší. V Brně je přístup bezbariérový. V Praze jsou dva nízké schody, které vám pomůžeme překonat (už s tím máme zkušenosti). Do kabinky se také vejdete, a pokud nebudete proti, pomůžeme vám přesednout z vozíku na židličku, aby se nám i vám lépe zkoušelo.

Máte jinou fyzickou potíž? Skolióza, zkrácená páteř, růstové problémy – prostě máte jinou tělesnou konfiguraci, než s jakou počítá běžná konfekční výroba? Přijďte se k nám podívat, věříme, že v široké škále velikostí a střihů, jež nabízíme, se pro vás najde to pravé.

Prodělala jste operaci prsou? Nosíte epitézu nebo dvě epitézy? Protetické podprsenky upravené speciálně pro epitézy nenabízíme, ale máme mnohem větší výběr velikostí, než nabízejí výrobci protetického prádla. V podprsence, která perfektně sedí, drží všechno na svém místě a nemusíte se bát, že by v pohybu nebo v předklonu bylo něco poznat, nebo že by se podprsenka někam posouvala. Kromě toho vám nabídneme mnohem hezčí modely. Ani tak nepříjemný zážitek jako operace prsu neznamená, že se musíte vzdát krajek a krásných barev.

Byla jste na estetické operaci, takže máte větší poprsí v kombinaci s útlým hrudníkem, nebo zmenšené poprsí v kombinaci se silnější postavou, a v běžném obchodě s prádlem si nevíte rady? Přijďte na brafitting a nechte si odborně určit velikost a vhodný střih.

Máte mrňouse, který musí všude s vámi? Potřebujete novou podprsenku, nebo chcete vyzkoušet brafitting, ale nemáte hlídání a s dítětem se nakupuje složitě… Přijďte ve všední den v dopoledních hodinách, kdy je v obchodě největší klid a zároveň nejméně dvě prodavačky. Vaši ratolest pohoupeme v kočárku, pochováme, větším dětem dáme něco na hraní nebo jim pustíme pohádku na počítači, a druhá prodavačka se bude věnovat vám. A když budete chtít, uvaříme vám i ten čaj nebo kafe, které si doma nestíháte udělat :-)

Umíme poradit nejen maminkám a babičkám, ale i dívkám, které si kupují první podprsenku. Víme, jaké to je, když vám v pubertě začnou růst prsa. Víme, jaké to je, když jsou ta prsa nějak moc velká, nebo se naopak zdají nějak moc malá. Můžete přijít sama, s kamarádkami nebo s maminkou, a budeme se vám věnovat jako každé jiné zákaznici – s citem a veškerou odborností. Návštěva není nikdy podmíněná nákupem, všechno si můžete v klidu rozmyslet a přijít později.

Narodila jste se v mužském těle? U nás nemusíte předstírat, že kupujete dárek pro manželku :-) Je nám jedno, jestli jste transžena, procházíte real-life testem, účinkujete v travesti show nebo máte zálibu v crossdressingu – naší prací je pomoct vám najít vhodnou podprsenku. Používáte-li vycpávky, nosíte dodatečné tvarovací prádlo nebo chcete podprsenku pod konkrétní šaty, vezměte si vše prosím s sebou.

Věk snad ani nemusíme uvádět jako parametr hodný speciální péče. Poradíme každé zákaznici, ať už jste mladá dívka, které vyrostla prsa dřív, než jste čekala, nebo si vybíráte dárek ke stým narozeninám.

Máte-li jakékoli dotazy nebo pochybnosti, jednoduše se stavte, zavolejte nebo napište.