Náš tým

Chystáte se k nám a cítily byste se lépe, kdybyste předem věděly, kdo vás uvidí v podprsence? My určitě také, a proto se vám teď představíme.

Praha Korunní

Jana

Stará se o zákaznice v pražské prodejně. Energická Jihočeška, která se ráda a hodně směje.
S nadšením a vkusem vám vybere padnoucí prádlo. Má cit pro barevný typ nositelky a nebojí se ani zářivých barev, ke kterým vám dodá odvahu. Je také naší specialistkou na kalhotky.

Terezie

Potkáte ji v pražské prodejně, vyřizuje také objednávky z e-shopu. Funguje jako telefonická spojka, píše e-maily, balí krabice, a když zrovna není co organizovat, prodává v obchodě. Je empatická, dokáže se do vás vcítit a správně vám poradit. Je maminkou čtyř dětí a má pochopení pro radosti a strasti těhotenství, kojení a výběru mateřského prádla.

Zajímá se o vůně, aromaterapii, bylinky a čaje, ale má nastudováno také ledacos o ženském těle a mýtech souvisejících s podprsenkami – třeba o vlivu kostic na lymfatický systém.

Veronika

S Veronikou se potkáte především při komunikaci přes email, zajišťuje věci technického rázu a stará se nám o zázemí. Většinu času tráví v kanceláři, kde vyřizuje objednávky a komunikuje se zákaznicemi. I tak ji ale můžete potkat na prodejně, kde vás s úsměvem obslouží. Miluje přírodu a zvířata, ráda relaxuje a vaří – s radostí uvaří i na akcích a levou zadní nasytí třeba stovku hladových krků.

Brno Pekařská

Petra

Stará se o zákaznice v Brně. Pomůže vám vybrat správnou velikost a dokáže i poradit, co vám bude nejlépe slušet. Je energická, ale trpělivá a svědomitě pro vás najde nejvhodnější materiál i střih.

Ve volném čase jezdí na historické akce a LARPy, ale také ráda šije a ovládá spoustu moderních i historických ručních prací. Právě zájem o oděvy a materiály ji koneckonců do Caresse přivedl.

Kateřina

Brigádnice v brněnské prodejně. Pochází z úplně opačné strany republiky, ze západních Čech, a v Brně studuje magisterskou literaturu. Je velmi činorodá: kromě práce v Caresse překládá naučné knížky pro děti v nakladatelství Svojtka a snaží se najít si čas i na své koníčky – fotografování, hudbu, čtení a ruční práce.

Eliška

Pečuje o zákaznice v Brně. Je u nás také na brigádě, ještě totiž studuje – konkrétně chemii. Mezi její koníčky patří rukodělné práce, ráda objevuje nejrůznější staré i nové techniky.

Budějovice, Kněžská

Petra

Petra je máma dvou malých rarášků, kterým ráda vaří a peče. V kuchyni se nebojí experimentů, ráda cestuje. Vyznává zdravý životní styl. V Caresse o vás bude pečovat s největší péčí a pozorností, která je jí vlastní, protože dlouho pracovala jako zdravotní sestřička. 

Markéta

Markéta je rodilá Budějičanda, která miluje Šumavu, aktivní odpočinek při turistice i v sedle na kole, ráda také lenoší na pláži. Markéta je rázná a trochu živel, se kterou se rozhodně nebudete nudit. 

Provoz a marketing

Klára Hrušková Doubková

momentálně pracuje na dálku, když její miminko spí

Zakladatelka Caresse, která většinou organizuje, zařizuje, vymýšlí, a také komunikuje s médii. Když se o nás někde píše, pravděpodobně u toho bude Klářino jméno. Když uspořádáme nějakou akci, například přehlídku, je za tím obvykle Klářin nápad. Kromě toho prodává v pražském obchodě, tu a tam ji potkáte i v Brně.

Ve volném čase ráda šije, hraje LARPy nebo jezdí na kole.

Anna

Modelka a překladatelka. Učí v jazykovce a navíc učí lektory, jak učit. V Caresse ji využíváme jako modelku a fotomodelku, mohly jste vidět například na přehlídce na dámské jízdě v kině.

Anička

Bez naší tlumočnice a překladatelky Aničky bychom se neobešly. Zprostředkovává komunikaci s polskými značkami; náš milovaný Comexim bychom bez ní vůbec neměly. Pracuje v Polském institutu a většinou překládá poněkud vážnější texty, takže psaní o krajkách a mašličkách je pro ni vítaným potěšením. Protože je štíhlá, používáme ji také jako testerku obvodů č. 60.

Ráda cestuje po Evropě, vaří a cvičí jógu.

Verča

Naše dvorní modelka na štíhlé tvary, ale také šikovná vizážistka, která líčí prakticky při všech našich foceních. Aktivní duše, která se kromě práce stíhá věnovat výjimečným koníčkům, například historickému šermu, nebo navštěvovat koncerty oblíbených kapel.

Kristýna

Naše dvorní modelka na kypré tvary. Finalistka Miss Prima Křivky 2015, finalistka soutěže Tvář Scarlett. Je milá, veselá, pohodová i pohotová – když je potřeba, chopí se mikrofonu a zastane moderátorku i tiskovou mluvčí. Chodí přehlídky, fotí a sem tam si i zahraje v divadle nebo v reklamě. V „civilu“ pracuje jako úřednice ve státní správě.

Jak jsme vznikli

Jako počátek historie Caresse počítáme onen moment, kdy se zakladatelka Klára, majitelka nekonfekčního poprsí, dozvěděla, že existují výrobci podprsenek, pro které to není problém.

Nejprve nové prádlo testovala na sobě, potom na kamarádkách, a když se začalo ozývat stále více žen, rozhodla se založit obchod. V roce 2012 byla otevřena pražská prodejna, o dva roky později brněnská.