Náš tým

Chystáte se k nám a cítily byste se lépe, kdybyste předem věděly, kdo vás uvidí v podprsence? My určitě také, a proto se vám teď představíme.

Praha, Korunní

Jana

Stará se o zákaznice v pražské prodejně. Energická Jihočeška, která se ráda a hodně směje. S nadšením a vkusem vám vybere padnoucí prádlo. Má cit pro barevný typ nositelky a nebojí se ani zářivých barev, ke kterým vám dodá odvahu. Je také naší specialistkou na kalhotky.

Terezie

Potkáte ji v pražské prodejně, vyřizuje také objednávky z e-shopu. Funguje jako telefonická spojka, píše e-maily, balí krabice, a když zrovna není co organizovat, prodává v obchodě. Je empatická, dokáže se do vás vcítit a správně vám poradit. Je maminkou čtyř dětí a má pochopení pro radosti a strasti těhotenství, kojení a výběru mateřského prádla.

Veronika

S Veronikou se potkáte především při komunikaci přes email, zajišťuje věci technického rázu a stará se nám o zázemí. Většinu času tráví v kanceláři, kde vyřizuje objednávky a komunikuje se zákaznicemi. I tak ji ale můžete potkat na prodejně, kde vás s úsměvem obslouží. Miluje přírodu a zvířata, ráda relaxuje a vaří – s radostí uvaří i na akcích a levou zadní nasytí třeba stovku hladových krků.

BraExpert Praha, Vodičkova

Petra

Nejzasloužilejší ze všech brafitterek, se kterými se v Caresse BraExpert potkáte. Ačkoliv je Petra v Caresse samotné teprve od dubna 2018, v BraExpertu se o spokojenost prsou stará už deset let!

Renata

Renata se stará o zákaznice v Praze.

Brno, Pekařská

Petra

Stará se o zákaznice v Brně. Pomůže vám vybrat správnou velikost a dokáže i poradit, co vám bude nejlépe slušet. Je energická, ale trpělivá a svědomitě pro vás najde nejvhodnější materiál i střih. Ve volném čase jezdí na historické akce a LARPy, ale také ráda šije a ovládá spoustu moderních i historických ručních prací. Právě zájem o oděvy a materiály ji koneckonců do Caresse přivedl.

Kateřina

Brigádnice v brněnské prodejně. Pochází z úplně opačné strany republiky, ze západních Čech, a v Brně studuje magisterskou literaturu. Je velmi činorodá: kromě práce v Caresse překládá naučné knížky pro děti v nakladatelství Svojtka a snaží se najít si čas i na své koníčky – fotografování, hudbu, čtení a ruční práce.

Martina

Martina se stará o zákaznice v Brně.

České Budějovice, Kněžská

Sára

Sára je nový přírůstek do naší budějovické pobočky.

Provoz a marketing

Klára

Momentálně pracuje na dálku, když její miminko spí. Zakladatelka Caresse, která většinou organizuje, zařizuje, vymýšlí, a také komunikuje s médii. Když se o nás někde píše, pravděpodobně u toho bude Klářino jméno. Když uspořádáme nějakou akci, například přehlídku, je za tím obvykle Klářin nápad. Kromě toho prodává v pražském obchodě, tu a tam ji potkáte i v Brně. Ve volném čase ráda šije, hraje LARPy nebo jezdí na kole.

Anička

Bez naší tlumočnice a překladatelky Aničky bychom se neobešly. Zprostředkovává komunikaci s polskými značkami - náš milovaný Comexim bychom bez ní vůbec neměly. Pracuje v Polském institutu a většinou překládá poněkud vážnější texty, takže psaní o krajkách a mašličkách je pro ni vítaným potěšením. Protože je štíhlá, používáme ji také jako testerku obvodů č. 60.

Modelky

Veronika

Naše dvorní modelka na štíhlé tvary, ale také šikovná vizážistka, která líčí prakticky při všech našich foceních. Aktivní duše, která se kromě práce stíhá věnovat výjimečným koníčkům, například historickému šermu, nebo navštěvovat koncerty oblíbených kapel.

Kristýna

Naše dvorní modelka na kypré tvary. Finalistka Miss Prima Křivky 2015, finalistka soutěže Tvář Scarlett. Je milá, veselá, pohodová i pohotová – když je potřeba, chopí se mikrofonu a zastane moderátorku i tiskovou mluvčí. Chodí přehlídky, fotí a sem tam si i zahraje v divadle nebo v reklamě. V „civilu“ pracuje jako úřednice ve státní správě.

Anna

Modelka a překladatelka. Učí v jazykovce a navíc učí lektory, jak učit. V Caresse ji využíváme jako modelku a fotomodelku, mohly jste vidět například na přehlídce na dámské jízdě v kině.